De indeling voor aankomend seizoen JO19 id definitief vastgesteld door de trainer. Enkele opmerkingen staan hieronder vermeld:
* Roulerend schuift er elke week, indien nodig, één speler van de O19.1 door naar de O19.2. om daar zijn speelminuten te maken.
* En / Of als de O17.1 of O17.2 vroeger speelt of geen wedstrijd heeft kunnen daar, naar behoefte, ook spelers doorschuiven naar de O19.2 i.h.k.v. hun ontwikkeling.
* Spelers van de O19.1 die terugkomen van een blessure maken eerst weer speelminuten in de O19.2.
* De O19.1 en O19.2 gaan samen trainen op de maandag- en woensdagavond.
# | JO19-1 |
---|---|
1 | Bijker, Shakur |
2 | Biessels, Daniël |
3 | Moesbergen, Cas |
4 | Vlugt, Alex van der |
5 | Palmen, Jasper |
6 | Graaf, Sjoerd van de |
7 | Spanje, Jort van |
8 | Onink, Stan |
9 | Venema, Leon |
10 | Lokhorst, Joep |
11 | Veer, Max |
12 | Blankestijn, Rik |
13 | Roubos, Niels |
14 | Roo, Hidde de |
15 | Viegen, Koen van |
# | JO19-2 |
---|---|
1 | Westerhuis, Stefan |
2 | Dijk, Storm van |
3 | Sijbers, Wybe |
4 | Gool, Robin van |
5 | Abdullah, Abdu |
6 | Oosterlaan, Itse |
7 | Harms, Jaylano |
8 | Willemse, Samir |
9 | Lappenschaar, Gijs |
10 | Wetering, Rolf van de |
11 | Mohammed, Moutaki |
12 | Kooijman, Mels |
13 | Wee, Ewoud ter |
# | JO17-1 (eerste klasse) |
---|---|
1 | Kruistum, Cas van |
2 | Prakke, Jesse |
3 | Spingelen, Frank van |
4 | Doorn, Sem van |
5 | Slot, Robin |
6 | Petit, Olivier |
7 | Oostenbrink, Thijmen |
8 | Slot, William |
9 | Ouwerkerk, Niels |
10 | Vulpen, Mika van |
11 | Kagenaar, Florijn |
12 | Blankestijn, Thian |
13 | Prij, Luuk |
14 | Sterrenburg, Matthieuw |
15 | Vorst, Robin van der |
16 | Jonker, Luuk |
17 | Hassels, Louk |
18 | Meij, Sam van der |
19 | Noud |
20 | Dijk, Job van |
21 | Domselaar, Dani van |
22 | Veldhuizen, Douwe |
Trainers | |
Tim Blankestijn | |
Laurens de Bonte |
# | JO17-2 (derde klasse) |
---|---|
1 | Hulst, Thymo van der |
2 | Jansen, Thomas |
3 | Leeuw, Boris de |
4 | Landwaart, Thijmen |
5 | Guijt, Aron |
6 | Dijk, Bas van |
Trainer | |
Tom van de Berg |
# | JO15-1 (eerste klasse) | |
---|---|---|
1 | Lucas | Alexander |
2 | Oskam | Roan |
3 | Grift | Jens van de |
4 | Kesler | Martin |
5 | Donath | Olivier |
6 | Lijftogt | Ole |
7 | Willigenburg | Troy van |
8 | Veer | Marc |
9 | Los | Tijs |
10 | Jacobs | Andu |
11 | Melieste | Nick |
12 | Stiefelhagen | Lukas |
13 | Wagemans | Joep |
14 | Boorsma | Moise |
15 | Posthouwer | Kyano |
16 | Pronk | Matthijs |
17 | Stols | Sem |
Trainers | ||
Timo Mathijs | ||
Leider | ||
Jeroen Daonath |
# | JO15-2 (vierde klasse) |
---|---|
1 | Nagel, Reinier |
2 | Rooij, Tim de |
3 | Quartel, Aron |
4 | Alhaj, Khalid |
5 | Nasr, Khaled al |
6 | Crye, Sem |
7 | Willemse, Cedric |
8 | Mierlo, Jelmer van |
9 | Stefels, Tom |
10 | Abdullah, Shakir |
11 | Veenendaal, Lars van |
# | JO13-1 hoofdklasse |
---|---|
1 | Roefs, Olivier |
2 | Prij, Boris |
3 | Os, Dyon van |
4 | Luttikholt, Sven |
5 | Dijk, Nino van |
6 | Holtel, Wouter |
7 | Kuyk, Levi van |
8 | Meeuwsen, Valentijn |
9 | Es, Jurre van |
10 | Gool, Dominique van |
11 | Groeneveld, Martijn |
12 | Arkel, Jens van |
13 | Groen, Mathieu |
14 | Elthuyip, Abdullah |
Trainer | |
Eric van Es | |
Ron Bakker |
# | JO13-2 (derde klasse) |
---|---|
1 | Guijt, Nathan |
2 | Amraoui, Rayan |
3 | Silva Alves, Amar |
4 | Ginkel, Youri van |
5 | Alsaad, Rayan |
6 | Abdullah, Elthuyip |
7 | Solecki, Damian |
8 | Bolt, Khyan |
9 | Willemse, Florian |
10 | Meeuwsen, Silvester |
11 | Vos, Fygo |
12 | Verhagen, Julian |
13 | Berg, Finn van den |
14 | Berg, Kees van den |
15 | Vasco |
Trainers | |
Daniel Biesels | |
Piotrek Solecki (niet altijd aanwezig) | |
Leider | |
Ilse Solecki | |
Sylvia van Ginkel |
# | JO12-1 (vierde klasse) |
---|---|
1 | El Abouti, Lotfi |
2 | Vrijaldenhoven, Freek |
3 | Geer, Cees van de |
4 | Salah, Julian |
5 | Ridder, Yestin De |
6 | Jansen, Mats |
7 | Smeets, Vince |
8 | Slavenburg, Thijs |
9 | Clevering, Ruben |
10 | Hillegehekken, Armin |
11 | Schreuders, Steijn |
Trainer | |
Maxim de Ridder | |
Jochem Schreuder |
# | JO11-1 (tweede klasse) |
---|---|
1 | Lammerts, Lucas |
2 | Woerdes, John |
3 | Koudijs, Rinke |
4 | Rennes, Sjoers |
5 | Essen, Noan van |
6 | Figge, Cas |
7 | Thienen, Tijn van |
8 | Profittlich, Timo |
9 | Luiten, Kaelan |
10 | Oskamp, Simon |
Trainer | |
Hidde de Roo | |
Rijk Blankestijn | |
Edwin Renes | |
Trainer | |
Edwin Renes |
# | JO10-1 |
---|---|
1 | Addouti, Nordin |
2 | Bruijn, Quinn de |
3 | El Abouti, Ajoub |
4 | Elst, Diek van |
5 | Haarlem, Laurens |
6 | Pijkeren, Boaz van |
7 | Sterrenburg, Brandon |
8 | Strijtveen, Marijn |
9 | Tonen, Hugo |
10 | Sterre, Lucas van der |
Trainer | |
Martijn de Bruin |
# | JO10-2 |
---|---|
1 | Brink, Lars van den |
2 | Clevering, Hajo |
3 | Donker, David |
4 | Pennings, Casper |
5 | Stuijvenberg, Daley van |
6 | Veldhuizen, Wouter |
7 | Vliet, Reijer van |
8 | Weert, Simon van de |
9 | Zeilmaker, Sem |
Trainer | |
Bas Zeilmaker | |
Robin van Vliet | |
Leider | |
Ronald van de Brink | |
Gerard van de Weert |
# | JO9-1 |
---|---|
1 | Dijk, Reinout van |
2 | Ee, Daan Van |
3 | Gijsbertse, Thomas |
4 | Harms, Liam |
5 | Lammerts, Jurre |
6 | Meekel, Timo |
7 | Slotboom, Bjorn |
8 | Willigenburg, Thijs van |
9 | Dieters, kaylinn |
10 | Barneveld, Fedde van |
Trainer | |
Jan Willemse | |
Coach | |
Daniel van Ee |
# | JO8-1 |
---|---|
1 | Daalen, Boudewijn van |
2 | Ginkel, Dex van |
3 | Ham, Thijn Van |
4 | Henneman, Tijs |
5 | Jansen, Lars |
6 | Kannekens, Thijn |
7 | Rutten, Quentin |
8 | Weert, Bram van de |
9 | Zantkuijl, Youri |
10 | Dijk, Finn van |
Trainers | |
Cas van Kruistum | |
Douwe Veldhuizen | |
Coach | |
Indar Rutten | |
Lieke van Daalen |
# | Mini's |
---|---|
1 | Strijtveen, Mees |
2 | Strijtveen, Thomas |
Trainer | |
Vacant |
# | MO19 (tweede klasse) |
---|---|
1 | Vlugt, Vera van de |
2 | Morren, Maaike |
3 | Blankestijn, Lieke |
4 | Kosterman, Roos |
5 | Vroe, Laura de |
6 | Aanouz, Shirine |
7 | Lamboo, Romy |
8 | Tintelen, Denise van |
9 | Goedegebuure, Kes |
10 | Lijftogt, Larou |
11 | Voogd, Marijne de |
12 | Guit, Anouk |
13 | Bruijne, Lotte |
14 | Dalebouth, Loeka |
15 | Ziermans, Nika |
16 | Brouwers, Lika |
(Alleen trainen) | |
17 | Steenbergen, Amber |
18 | Geer, Rosanne van de |
Staf | |
Gertjan Lijftogt | |
Pascale Veenendaal |
# | MO15 (tweede klasse) |
---|---|
1 | Anakrane, Soumaya |
2 | Duijn, Willemijn |
3 | Oosterlaan, Ari |
4 | Klootwijk, Emma |
5 | Boswinkel, Sophie |
6 | Gorter, Louise |
7 | Ahabri, Yalina |
8 | Let, Fleur van der |
9 | Landwaart, Marit |
10 | Ritmeijer, Dewi |
11 | Blom, Suze |
12 | Daleboudt, Fenna |
13 | Dolatkana, Jale |
14 | Kruistum, Suus van |
15 | Boeve, Kim |
Staf | |
Jeroen Ritmeijer | |
Sebastiaan Klootwijk |
# | MO13 (tweede klasse) |
---|---|
1 | Doorn, Annelieke van |
2 | Medema, Renske |
3 | Kalkeren, Lotus |
4 | Rooij, Elize de |
5 | Roosen, Demi |
6 | Dongelmans, Sietske |
7 | Lankhaar, Lynn |
8 | Bruijcker, Tessa de |
9 | Kooijman, Amber |
10 | Besseling, Mandy-Magdalena |
11 | Pijkeren, Annick van |
12 | Smink, Demi |
13 | Biesterveld, Jana |
14 | Dunselman, Fredericke |
Staf | |
Jos de Fluiter | |
Ronald Roosen |
# | MO13-2 (laagste klasse) |
---|---|
1 | Sandmann, Lynn |
2 | Nuitenhuis, Juliëtte |
3 | Veer, Safira |
4 | Eem, Carlijn Van |
5 | Elst, Nanouk van |
6 | Geer, Amanda |
7 | Boeve, Fenna |
8 | Voort, Juul van der |
9 | Biesterveld, Kayleigh |
10 | Josephine, Roos |
11 | Tesselhoff, Mila |
Staff | |
Lieke Blankestijn | |
Leider | |
Antoinette Roosen | |
Marjolein klootwijk |
# | MO-9 (JO09 laagste klasse) |
---|---|
1 | Doorn, Isabeau |
2 | Boeve, Nynke |
3 | Roosen, Lissy |
4 | Klaassen, Feline |
5 | Smink, Luna |
6 | Brul, Naomi van den |
7 | Opperman, Larissa |
8 | Strijtveen, Ella |
9 | Bos, Anoek |
Staf | |
Sjang Opperman |
Beste jeugdspelers van VV HDS,
Na veel en zorgvuldig overleg met onze jeugdtrainers en ook na trainingen en wedstrijden gezien te hebben om een zo goed mogelijk beeld te krijgen van de kwaliteiten van spelers, kunnen wij meedelen dat de nieuwe indelingen voor komend seizoen bekend zijn. Het was dit jaar een lastige klus i.v.m. Corona waardoor we wat meer tijd nodig hadden voor publicatie.
Voor de JO19-1 en JO 19-2 kunnen we de indelingen nog niet bekend maken, omdat de nieuwe trainer meer tijd nodig heeft om een goede beslissing te nemen wie in welk team komt. De definitieve indeling zullen we uiteraard voor het begin van de competitie bekend maken. Voor de JO17-1 hebben we nu 18 spelers, waarvan er nog 4 naar de JO17-2 zullen gaan die in de derde klasse komen.
Als er vragen of opmerkingen zijn over de indelingen kun je die aan ons voorleggen op 29 juni van 20:00 uur tot 21:00 uur . Ook je ouders kunnen dan meekomen. Wij proberen aan alle wensen te voldoen, maar jullie zullen begrijpen dat we niet alles voor elkaar kunnen krijgen. Bellen of mailen heeft geen zin, daar wordt niet op gereageerd!!
Bij de indelingen staan, voor zover de functie is ingevuld, ook de namen van de trainers. Voor een aantal teams zoeken wij nog trainers. Heb jij altijd al een team willen begeleiden of trainen en lijkt het je leuk om spelers zo te enthousiasmeren zodat ze nog beter gaan presteren, dan hopen we dat jij je snel aanmeldt! Is je vader of moeder geïnteresseerd dan mogen zij zich natuurlijk ook opgeven.
Graag wensen wij jullie een fijne vakantie en natuurlijk ook een goede voorbereiding op het nieuwe seizoen.
Met vriendelijke groet,
Michel Lankhaar
Ronald Roosen
Gerard van de Weert
Ron Bakker
Eric van Es
Dick van Doorn
Jan Willemse
V.V. H.D.S.
Wildbaan 2
3956 VZ Leersum
(0343) 452 718